Vrijdagochtend is aan de Laan van Orden in Apeldoorn een waterleiding gebroken. De weg was volledig afgezet voor het verkeer. Door de breuk ontstond een gat in de ondergrond, waarin een geparkeerde auto met de achterkant wegzakte.
Volgens bewoners hoorden zij rond 06.00 uur een vreemd geluid. Toen ze buiten gingen kijken, zagen ze dat er water onder de tegels vandaan kwam. De eigenaar van de auto probeerde het voertuig nog te verplaatsen, maar tijdens het verzetten zakte de auto alsnog in het zich vormende gat.
Waterbedrijf Vitens heeft het water vervolgens afgesloten, waardoor rond 07.45 uur de waterstroom stopte. Het bedrijf heeft het water uit het gat weggepompt, waarna bergingsbedrijf Wolves de auto kon takelen.
Vitens is momenteel bezig met het repareren van de leiding en het herstellen van de situatie. De werkzaamheden duren naar verwachting tot ongeveer 15.00 uur.









