De kunst in ACEC deze zomer

Regionieuws

Regio | Door: Serge Poppelaars |
Rob Voss
Foto: Rob Voss

Ieder jaar kijkt ACEC Apeldoorn samen met Het Kunstgemaal Bronkhorst hoe het ervoor staat met de kunst in Oost-Nederland. Het resultaat? De duo-tentoonstelling ‘Hoe = Het Nu’, met bijdragen van maar liefst 80 kunstenaars uit de provincies Gelderland en Overijssel.

De mooiste, de opvallendste en de meest verbazingwekkende nieuwe kunst zie je tot en met 28 augustus in Apeldoorn en Bronkhorst tijdens deze expositie. ACEC is elke vrijdag, zaterdag en zondag geopend tussen 12.00u. en 17.00u. De exposities zijn gratis te bezoeken.

Deelnemend kunstenaar Peter ten Lohuis uit Apeldoorn: ‘’Ik wil je anders laten kijken naar de schoonheid van de mens”. Je leest meer over de andere deelnemers op https://acec.nl/agenda/hoe-is-het-nu-2022/.

Deel dit bericht: