A50 weer open en weer dicht

Regionieuws

Regio | Door: Serge Poppelaars | | Laatste update: 22 augustus 2022, 15:03
Foto: WegenWiki

16 dagen lang was de A50 dicht voor groot onderhoud. Weliswaar vanuit Arnhem richting Apeldoorn en niet andersom, dus dat scheelde ergernis in de ochtendspits.

Het omrijden had ook zijn ‘voordelen’: de automobilist maakte opnieuw kennis met mooie routes, zoals langs het Apeldoorns Kanaal of over Otterlo. Velen zullen het waarschijnlijk zo niet hebben ervaren.

Op zondagavond ging  de A50 eerder open dan gepland. Eigenlijk was dit maandagochtend pas de bedoeling. Maar de werkzaamheden verliepen zo voorspoedig, dat vervroegde heropening mogelijk was.

Let op: een nieuwe afsluiting hangt alweer in de lucht. En deze laat zich makkelijk raden, want nu is de andere kant van de A50 aan de beurt. Vanaf 23 september tot 24 oktober is het traject tussen knooppunt Beekbergen en knooppunt Waterberg afgesloten.

Deel dit bericht: