19, 20 en 21 oktober wordt er gestaakt in het regionale streekvervoer en dat heeft ook gevolgen voor ons in de gemeente Apeldoorn. Er zullen dus busdiensten gaan uitvallen.
Door: Serge Poppelaars
De FNV heeft opgeroepen om te staken in het regionale streekvervoer. De FNV kan zich niet vinden in de huidige COA en eist o.a. een loonsverhoging van 10 procent. Ook moet volgens de vakbond de werkdruk en het personeelstekort worden aangepakt.
Je eerste gedachte kan zijn dat dan de streektreinen ook niet rijden, maar daar is geen sprake van een staking. De bereidheid van het personeel is bij deze vervoerder te laag. De kans op uitval is daar dus klein.
Blijf dus de komende dagen de OV 9292 reisplanner checken om op de hoogte te blijven waar er sprake is van uitval. Tijdens de staking wordt de reisplanner van OV 9292 continu bijgewerkt, zodat de berichtgeving actueel is.