Op woensdagavond 9 november en donderdagavond 10 november organiseren Rijkswaterstaat en bouwbedrijf Heijmans een informatieavond over de verbreding van de A1 tussen Apeldoorn en Twello.
Door: Tareja Jannink
Deze verbreding zal plaatsvinden tussen december 2022 en 2025 en is van belang voor de economie en de bereikbaarheid van de regio. De verbreding van de A1 moet zorgen voor een goede doorstroom en dient vertragingen door het toenemende verkeer te verminderen.
Geïnteresseerden zijn van harte welkom om informatie in te winnen over de verbreding van de A1 tussen aansluiting Apeldoorn-Zuid en Twello of om vragen te stellen aan de medewerkers van Rijkswaterstaat en Heijmans.
Op woensdagavond 9 november zal de informatieavond plaatsvinden tussen 19:00u. en 21:00u. in het gemeentehuis van Voorst aan de H.W. Iordensweg 17 in Twello. Op donderdagavond 10 november vindt de informatieavond plaats tussen 19:00u. en 21:00u. in het Bospaviljoen Het Leesten aan de Hoenderloseweg 191 in Ugchelen. Beide avonden zullen hetzelfde zijn. Aanmelden is niet nodig en binnenlopen kan op elk moment.
Meer informatie is te vinden op de website van Ondernemen055.