Blikjes actie Louis Bouwmeester heeft doel bereikt

Regionieuws

Regio | Door: Serge Poppelaars |
Blikjes inzamelen met Louis Bouwmeester

Een aantal jaren is bekende Apeldoorner Louis Bouwmeester zeer actief geweest met het inzamelen van lege blikjes in zijn eigen buurt in De Maten. Per blikje kreeg hij dan 5 cent.  

Deze actie liep eerst via de gemeente maar later is Louis gaan werken met afvalwerker TOMRA. De actie had tot doel om te sparen voor een AED voor de buurt. Een AED (Automatische Externe Defibrillator) is een draagbaar apparaat dat het hartritme weer kan herstellen bij een hartstilstand. Dit gebeurt door het geven van een elektrische schok. Daar red je dus letterlijk levens mee.

Het geld voor de AED is met de blikjesactie nu bij elkaar gespaard. Louis Bouwmeester heeft daarom aangekondigd dat het inzamelen is gestopt en dankt iedereen die met de actie heeft meegeholpen.

Deel dit bericht: