Wijkmarkt Osseveld – Woudhuis met verduurzaming als thema

Regionieuws

Regio | Door: Serge Poppelaars | | Laatste update: 12 april 2023, 11:09
air 20230412 woudhuis streetview
Woudhuis Apeldoorn
Foto: Streetview

De aankomende wijkmarkt voor de wijk Osseveld en Woudhuis in Apeldoorn heeft verduurzaming als hoofdthema. Bewoners van de wijken kunnen daar veel informatie over dit onderwerp vinden.

Naast de marktkramen zijn er ook interessante sprekers aanwezig van o.a. Zero Waste Apeldoorn, Gemeente Apeldoorn, Klimaatburgemeester Hans van Gerrevink, Energiepunt en Campus Woudhuis om er maar een paar te noemen. Naast verduurzaming is er ook aandacht voor welvaart en welzijn, gezondheid, onderwijs, milieu, leefomgeving, gemeenschapszin, persoonlijke ontwikkeling en de veiligheid in de wijk.

Koffie en thee met wat lekkers vindt je in de gezellige koffiecorner en wethouder Duurzaamheid Danny Huizer zal om 11:30u. het startsein geven voor de geplande lezingen. De wijkmarkt is op zaterdag 22 april in Het Bolwerk, Ravelijn 55 en gaat om 11:00u. van start. De markt duurt tot 16:00u. Wil je als buurbewoners meehelpen? Stuur dan een mailtje naar bestuur@osseveld-woudhuis.nl om je aan te melden. Meer informatie vindt je ook op de website van de wijkraad.

Deel dit bericht: