Op zondag 21 november jl. was de eerste uitzending van het radio programma “Apeldoorn Oud en Nu” van Vereniging Oud Apeldoorn (VOA) weer te beluisteren.
Het was een feestelijke uitzending onder leiding van Jan Koorenhof en Alma van de Blankevoort. De gast was de huidige voorzitter van de VOA: Kor Comello. Zowel de presentatoren als ook de gast kregen vele complimenten over deze uitzending die zelfs in Canada en Amerika werd beluisterd.
Ook zondag 28 november is er weer een gezellige uitzending ditmaal gepresenteerd door Alma van de Blankevoort.
De gast voor aanstaande zondag is natuurlijk weer een bekend gezicht uit Apeldoorn namelijk: Nellie Labberton. Enige tijd geleden had Jan Koorenhof al een interview met haar gehad n.a.v. het sluiten van de bloemenzaak Labberton. Graag willen wij weten hoe het met Nellie Labberton nu gaat. Ze heeft een onderneming opgezet voor rouw- en trouwwerk. Maar ze gaat ook verder in de bloemen. Het bloed kruipt waar het niet gaan kan.
Natuurlijk naast digitaal ook te beluisteren via de vertrouwde kanalen:
Apeldoorn: 107.1 FM
Uddel: 106.3 FM
Hoenderloo: 105.5 FM