De complete middag van het Bevrijdingsfestival op het Zwitsalterrein is in het water gevallen. De Apeldoorns band Yellow Pearl startte in de middag en stond voor veel regendruppels te spelen.
In de Loods was een house DJ aan het draaien maar ook daar waren in de middag weinig bezoekers door het slechte weer. De Apeldoornse band Meneer van Zanten trof het beter. Zij begonnen in het begin van de avond en veel Apeldoorners wisten nog de weg naar het inmiddels droge Zwitsalterrein te vinden.
Tegen 9 uur trad Waylon op die veel Nederlandstalige nummers deed. Sommige fans vonden dit jammer. Maar het Zwitsalterrein was in de avond goed gevuld en het was droog geworden. Een Poar Neem’n sloten het Bevrijdingsfestival 2023 af.