
De brandweer meldt een zeer grote woningbrand bij de Hoge Dries. Waarschuwing voor omwonenden: ramen en deuren gesloten houden! Er gaat ook een waarschuwing uit voor asbest wat zich in het gebouw bevindt.
Van onze redactie.
Het betreft woningen boven de Aldi supermarkt. Het gaat om de woningen die zich aan de achterkant van de winkel bevinden. De brandweer heeft inmiddels opgeschaald naar Grip 1. Dit is de hoogste fase m.b.t. de brandbestrijding.
Vier appartementen zijn bij de brand betrokken. Een groep kinderen van een kinderdagverblijf dicht bij de brand zijn door het personeel in veiligheid gebracht.
Grote zwarte rookwolken zijn van grote afstand zichtbaar. De situatie is serieus want er rijden nog steeds brandweerwagens aan. De brandweer krijgt de brand moeilijk onder controle. Een traumahelikopter is inmiddels opgeroepen en er zijn drie ambulance op lokatie. Inmiddels cirkelt er een ook politiehelikopter boven de brand voor observatie.
Meer nieuws volgt. Het calamiteitenteam van Samen1 is op lokatie.



