Fietsersbond Apeldoorn introduceert een nieuw initiatief: inloopspreekuren voor iedereen met vragen of meldingen over fietsgerelateerde kwesties. Het doel is een directe en persoonlijke benadering bieden.
Bert Licht en Eva Snijders verzorgen het het inloopspreekuur wat gelegenheid biedt voor fietsers om hun zorgen en suggesties rechtstreeks met de Fietsersbond te delen. Zij hebben inmiddels positieve ervaringen gezien in de gemeente Epe, waar vergelijkbare spreekuren werden gehouden. Voor de zomervakantie zal de Fietsersbond twee spreekuren organiseren: op de derde zaterdag van april en juni.
Bij succes zal dit initiatief vanaf september worden voortgezet, mogelijk op andere locaties in de gemeente. Het doel is een verbetering van de fietsomstandigheden in Apeldoorn en omliggende gebieden te bewerkstelligen. Het eerste spreekuur staat gepland op zaterdag 20 april van 10:00 tot 12:00 uur in de Centrale bibliotheek aan de Vosselmanstraat 299 in Apeldoorn.

Lokatie inloopspreekuur in de centrale bibliotheek