Het NK Baanwielrennen vindt aankomend weekend plaats in de wielertempel Omnisport Apeldoorn. Wereldkampioenen zoals Harrie Lavreysen, Jeffrey Hoogland en Lorena Wiebes zijn erbij, net als het omniumduo Maike van der Duin en Lisa van Belle. Dit evenement trekt elk jaar meer publiek dat dichtbij huis wil genieten van de nationale strijd om de truien.
Harrie Lavreysen, meervoudig wereld- en olympisch kampioen, is enthousiast om ook op dit kampioenschap te schitteren en jonge fans te inspireren. Ook Jeffrey Hoogland verrast door naast sprintnummers ook deel te nemen aan duurraces. Bij de vrouwen staat Lorena Wiebes, de kersverse wereldkampioene scratch, in de schijnwerpers.
Met toppers en opkomende talenten zoals Philip Heijnen en Vincent Hoppezak belooft het NK vol spanning en strijd te zitten. Het Wilhelmus zal klinken voor gevestigde kampioenen en nieuwe sterren die hun opwachting maken. Het NK baanwielrennen vindt plaats van 27 tot 29 december.