De rioolwerkzaamheden aan de Kastanjelaan zijn inmiddels succesvol afgerond en de nieuwe verharding is inmiddels ook zichtbaar. Ook aan de Alexanderlaan zijn de werkzaamheden volledig afgerond, met uitzondering van de halfverharding rondom de bomen.
Deze week start de volgende fase van het project, waarbij het kruispunt van de Oranjelaan tot de Jonkheer Meester G.W. Molleruslaan aangepakt wordt. Vanaf 7:00 uur zullen de wegen in dit gebied worden afgesloten voor verkeer.

De reconstructie van de Alexanderlaan, Kastanjelaan en Oranjelaan omvatte de vervanging van de bestrating en de aanleg van een regenwaterriool. De school aan de Kastanjelaan blijft bereikbaar via de stoep tijdens de werkzaamheden.
