Hou jij aan het eind van je salaris ook altijd een maand over? Of vind je het moeilijk om de maandlasten goed te verdelen? Dan is een cursus omgaan met geld misschien wel iets voor jou.
Stimenz heeft speciaal hiervoor een cursus ontwikkeld en zij adviseren vooral niet rond te blijven lopen met vragen. Ze gaan dan samen met jou aan de slag met het maken van een budgetplan. Zo krijg je een goed inzicht in je inkomsten en uitgaven. Natuurlijk ontbreken de waardevolle tips hoe met geld om te gaan niet. Vanaf 31 mei start de cursus ‘omgaan met geld’ en deze wordt op meerdere momenten in het jaar aangeboden.
Voor meer informatie kun je bellen met de sociaal raadslieden van Stimenz op dinsdag, woensdag en donderdag tussen 9:00u. en 12:00u. via 088-78 46 464. Je kunt ook mailen naar: omgaanmetgeld@stimenz.nl. Goed nieuws voor als je krap bij kas zit: de cursus is gratis.