Geen maandagmarkt in Apeldoorn door Koningsdagfestiviteiten

Regionieuws

Regio | Door: Serge Poppelaars |
air 20240730 marktlocatie 2
Foto: Samen1

De wekelijkse markt in het centrum van Apeldoorn staat tijdelijk op een andere plek. Door de Koningskermis wijkt de zaterdagmarkt van 25 april uit naar de Hofstraat, Kanaalstraat en Hoofdstraat-Zuid. Bezoekers die hun vaste rondje willen maken, moeten dus even opletten waar de kramen dit keer staan opgesteld.

Ook de maandagmarkt komt te vervallen. Op 27 april is er geen markt in de binnenstad. Dat heeft eveneens te maken met de festiviteiten rondom Koningsdag, die op dat moment nog in volle gang zijn.

De gemeente adviseert bezoekers om hier rekening mee te houden, zodat niemand voor verrassingen komt te staan. Wie boodschappen wil doen op de markt, kan zaterdag dus terecht op de tijdelijke locaties. Vanaf daarna keert de markt weer terug naar het Marktplein.

Deel dit bericht: