Bezoekers van Drakenboot Festival hebben zaterdagavond massaal gekeken naar de WK-wedstrijd tussen Nederland en Zweden. Op grote schermen op het Zwitsalterrein werd het duel live uitgezonden. De wedstrijd trok veel belangstelling van festivalbezoekers die tussen de optredens en activiteiten door samen naar het Nederlands elftal keken.
Nederland heeft de wedstrijd met 5-1 gewonnen. Bij ieder Nederlands doelpunt klonk luid gejuich vanaf het terrein en ontstond een feestelijke sfeer onder het publiek. Bezoekers vierden de treffers gezamenlijk en zorgden voor een gezellige avond op het festivalterrein.
Met de overwinning van Nederland achter de rug gaat het programma van Drakenboot verder. Bezoekers kunnen vanavond nog terecht bij optredens van onder meer The Cosmic Carnival, Disco Snolly en Baby Blue. Daarmee krijgt de zaterdagavond op het Zwitsalterrein een feestelijk vervolg.











