Wie zich afvroeg wat er gebouwd wordt aan De Voorwaarts, heeft nu het antwoord. Elektronicaketen Coolblue opent in november een nieuwe vestiging in Apeldoorn.
De winkel krijgt een oppervlakte van ongeveer 1.500 vierkante meter en biedt ruimte om producten te bekijken, testen en vergelijken. Klanten kunnen er terecht voor een breed assortiment aan elektronica, persoonlijk advies van medewerkers en extra diensten zoals het afhalen van online bestellingen en hulp na aankoop. Ook komt er een pakketautomaat, waarmee bestellingen snel en eenvoudig kunnen worden opgehaald met een QR-code of pincode.
Volgens Coolblue kiezen veel klanten er bewust voor om producten eerst in het echt te zien of uit te proberen voordat ze een aankoop doen. Met de nieuwe vestiging wil het bedrijf beter inspelen op die behoefte in de regio Apeldoorn. De winkel opent naar verwachting in november 2026 aan De Voorwaarts 728 in Apeldoorn. Met de komst van de vestiging ontstaan er ook nieuwe werkgelegenheid.




