Zondag 17 juli kun je weer met het Apeldoorns Gidsen Collectief meelopen met de centrumwandeling. Dat weekend is er ook een wandeling door Hoog Soeren.
Hoog Soeren
Laat u verrassen door de pittoreske landschappen en historische plekjes. In het kader van de activiteiten vanuit de ‘Atlas van Apeldoorn’ staat Hoog Soeren tot en met oktober 2022 in de schijnwerpers. Deze wandeling is om die reden tot en met oktober gratis.
Tijdsduur ongeveer 1,5 uur en het startpunt is bij de Kapel van de Protestantse Gemeente. Aanvangstijd: 14.00 uur.
De Centrumwandeling
Natuurlijk is er ook weer de Centrumwandeling waar de gids vertelt over de geschiedenis van Apeldoorn, o.a. hoe dit kleine dorpje totaal veranderde in een deftige woonplaats van allure en daardoor ook enorm groeide. Het startpunt is op de hoek Hoofdstraat/ Deventerstraat vóór de juwelierszaak.
Aanvangstijd: 14.00 uur. De kosten voor deze wandeling bedragen 5,- euro per persoon, af te rekenen bij de gids. (Kinderen 6 t/m 12 jaar 2,- euro). Tijdsduur ongeveer 1,5 uur.