‘Cultuur bij je Apeldoornse Buur’ met muziek en schilderijen

Regionieuws

Regio | Door: Donya Tijdink |
air 20250408 cultuurbijjebuur 1
Foto: Annemarie Gorter

Aankomend weekend is het zover: de twaalfde editie van ‘Cultuur bij je Buur’ vindt dan plaats in Apeldoorn. Op deze dagen hebben verschillende particulieren en instellingen onder andere hun huis en/of tuin opengesteld en is het voor iedereen mogelijk om hen een cultureel bezoek te brengen.

‘Cultuur bij je Buur’ is een jaarlijks evenement waarbij Apeldoornse artiesten gratis optreden op verrassende locaties, zoals huiskamers, tuinen, wijkcentra en verzorgingshuizen. Het doel is om inwoners en (amateur)kunstenaars met elkaar in contact te brengen en ‘buren’ elkaar beter te laten kennen.

Bezoekers kunnen zonder voorafgaande aanmelding gratis optredens bijwonen. Het programma met de locaties en tijden van de optredens is te vinden op de website van ‘Cultuur bij je Buur’. Met meer dan 70 locaties verspreid over de stad en dorpen is er altijd wel een optreden om de hoek.

Ook Annemarie Gorter stelt op zaterdag 12 april haar atelier open voor geïnteresseerde bezoekers waar een kleine expositie te zien zal zijn en de  accordeonist Frans Leeuwangh zal daar zijn repertoire ten gehore brengen. De optredens zijn om 13.00, 14.30 en om 16.00 uur. Er zijn per ronde zo’n twaalf zitplaatsen. 

Cultuur bij je Buur‘ is op zaterdag 12- en zondag 13 april.

air 20250408 cultuurbijjebuur 1
Foto: Annemarie Gorter
air 20250408 cultuurbijjebuur 4
Foto: Cultuur bij je Buur
air 20250408 cultuurbijjebuur 2
Foto: Annemarie Gorter
air 20250408 cultuurbijjebuur 3
Foto: Annemarie Gorter

Deel dit bericht: