Vorstelijk genieten met de Prinsheerlijke Barretocht

Regionieuws

Regio | Door: Serge Poppelaars | | Laatste update: 12 augustus 2022, 12:42
Foto: Barretochtapeldoorn.nl

De Prinsheerlijke Barretocht zit er weer aan te komen en dat is natuurlijk weer de ultieme kroegentocht langs de Apeldoornse horeca in het gezellige stadscentrum.

Tien cafés schenken dan voor jou tien speciaalbieren dus de bierenliefhebber komt echt aan zijn trekken. Om te kunnen genieten moet je wel beschikken over een bierpaspoort. Deze kun je op 19 augustus aanschaffen bij Puik Bieren en kost 35,- euro. En de wijnliefhebber of geheelonthouders mogen een ander drankje nemen. Heren: de vrouw kan dus mee (!)

De Prinsheerlijke Barretocht is op 19 augustus vanaf 19:00u. en de volgende Cafés doen mee: Den Olifant, Het Achterom, Schenkers, Café Confetti, Klein Berlijn, Puik Bieren, Het Stadscafé, Ale House, Café Het Oude Huis en Het Nieuws Van Apeldoorn.

Deel dit bericht: