Apeldoorn maakt zich op voor een nieuw en betoverend muzikaal spektakel: het Anora Music Festival. Op 2 september zal de eerste editie plaatsvinden in t’Tuintje, in Apeldoorn.
Het evenement belooft een muzikale reis te worden met genres als Bigroom Techno, Progressive House, Future House, Tech House, Bass House en Hard Dance. Het festival onderscheidt zich door niet alleen te zorgen voor geweldige muziek, maar ook voor een verhaallijn die elke editie terugkeert. Daarnaast zal de aankleding ook elk jaar anders zijn.
Het Anora Music Festival begint met intieme clubedities, die geleidelijk aan zullen uitgroeien tot grootschalige openluchtevenementen. Het ultieme doel is om een gevestigd evenement in Nederland te worden, waarbij internationaal gerenommeerde artiesten het podium betreden. Maar de primeur van het festival vindt dus plaats in Apeldoorn.