De grote winkelketen Blokker ging vorig jaar failliet. De winkelketen heeft uiteindelijk een nieuwe eigenaar gevonden en daardoor maken een aantal vestigingen toch een doorstart. Toch gaan de vier vestigingen in Apeldoorn helaas verloren. En dat is wel even wennen voor het winkelende publiek.
De locatie’s van de vestigingen zijn aan de Hoofdstraat, Mercatorplein, Anklaar en De Eglantier en nu dus echt gesloten. De winkelketen maakt een doorstart met een nieuwe eigenaar, maar daar horen niet alle winkels bij. Slechts 46 winkels van de bijna 400 die er in Nederland waren gaan een doorstart maken.
Toch is er ook goed nieuws voor de Apeldoornse fans van de keten met huishoudelijke artikelen. Als je een klein stukje rijden, of een flink stukje fietsen niet erg vindt, kan je ook terecht bij het filiaal in Twello. Ook is er nog de hoop dat de winkelketen terugkomt in Apeldoorn. De nieuwe eigenaar gaat namelijk de komende maanden in gesprek met verhuurders van oude panden om te kijken of het mogelijk is meer van de winkels toch te heropenen.