Alleen toegang Hoge Veluwe via Hoenderloo en Schaarsbergen

Regionieuws

Regio | Door: Serge Poppelaars |
air_20250123_ingang-otterlo_architectenbureau-mvrdv
Een impressie van hoe de nieuwe uitgang eruit gaat zien
Foto: architectenbureau MVRDV

Vanaf vandaag is ingang Otterlo van Het Nationale Park De Hoge Veluwe gesloten voor alle verkeer. De maatregel is genomen om werkzaamheden rond de ingang Otterlo mogelijk te maken. Daar wordt namelijk een nieuwe ingang voor het park gecreëerd.

Bezoekers kunnen het park voorlopig alleen bereiken via de ingangen Hoenderloo en Schaarsbergen. Omleidingsroutes zijn ingesteld om het verkeer in goede banen te leiden. Het park adviseert bezoekers om hun navigatie uit te zetten en de borden te volgen.

Ook buslijn 106 rijdt een aangepaste route. Deze bus gaat vanaf de halte Otterlo Rotonde via de ingang Hoenderloo naar het bezoekerscentrum en het Kröller-Müller Museum. De afsluiting duurt vier weken, tot en met 25 mei. Buslijn 106 rijdt in deze periode tijdelijk slechts één keer per uur.

Deel dit bericht: