IVN Apeldoorn 65 jaar actief in de natuur

Regionieuws

Regio | Door: Serge Poppelaars |
ivn natuurschool
Foto: IVN

IVN Apeldoorn bestaat dit jaar 65 jaar. De organisatie zet zich al decennia in voor natuureducatie in en rond Apeldoorn. In de Week van de Biodiversiteit wordt extra stilgestaan bij dit jubileum en de vele projecten die IVN in de loop der jaren heeft opgezet.

De oorsprong van de vereniging ligt bij de Natuurwacht Apeldoorn. Sinds 1960 geldt dat jaar als officiële oprichtingsdatum van IVN Apeldoorn. De organisatie organiseert cursussen, wandelingen en educatieve projecten voor jong en oud. Zelf ontdekken en doen staan daarbij centraal.

De gemeente werkt al jaren samen met IVN. Een van de oudste projecten is de Heemtuin, die inmiddels al meer dan 40 jaar bestaat. Begin mei werd nog een nieuwe samenwerking gevierd: informatieborden over biodiversiteit in Apeldoornse parken. Meer informatie is te vinden op www.ivn-apeldoorn.nl.

Deel dit bericht: